Miłość nie pozwala człowiekowi być obojętnym na potrzeby innych ludzi. Spieszymy im z pomocą i prosimy ich o wsparcie. Pierwszym sposobem okazywania tej miłości jest modlitwa pełna wiary, gdyż "wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy - Wierzę, zaradź memu niedowiarstwu!" (por. Mk 9,23-24).

Przy Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się! w Krakowie istnieje wspólnota adoracyjna. Osoby do niej należące podjęły się prosić Chrystusa w czasie adoracji w intencjach tu przedstawianych. W intencjach tych będzie również odprawiana Msza Święta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00. Każda intencja będzie zamieszczona na stronie przez miesiąc. Tu możesz przesłać swoją prośbę o modlitwę:

intencjemodlitwy@adoremus.pl


INTENCJE MODLITEWNE

Jezu proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego dziadka i babci. O dar nieba dla moich zmarłych dziadków i babć którzy odeszli juz do wieczności. Proszę także o dar nieba dla mojego zmarłego chłopaka Tomka. Spraw bym odczuwała jego obecność przy mnie każdego dnia. Daj mi się z nim kiedyś spotkać w niebie.
Sylwia 12.01.2022

 

Błagam o modlitwę o negatywny wynik testu na HPV dla mnie. Jeżeli już go mam, proszę o uzdrowienie, aby wirus zniknął z mojego organizmu. Proszę także, aby moja żona była zdrowa.
Andrzej 12.01.2022

 

Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę Wojciecha w intencji pomyślnego przebiegu operacji głowy i o uleczenie z choroby nowotworowej.
Piotr 12.01.2022

 

Proszę o modlitwę za moich rodziców, za moich najbliższych i za mnie, abym odnalazła swoja drogę w życiu.
Barbara 12.01.2022

 

Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby mój mąż zachował wierność przysiędze i o miłość w rodzinie.
K. 31.12.2021

 

Proszę o modlitwę do Boga Ojca o dobrego, mądrego, kochającego męża dla mnie.
Joanna 31.12.2021

 

Proszę o modlitwę za męża Macieja i o ratunek dla naszego małżeństwa. Proszę Maryjo uwolnij go od wszelkich więzów zła i zaprowadź go do Boga, a mi dopomóż być dobrą żoną dla niego.
Żona 25.12.2021

 

Błagam o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia Klaudii ze wszystkich chorób i schorzeń, które ją dotknęły, aby doświadczyła Bożego Miłosierdzia.
Klaudia 25.12.2021

 

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Adama o uwolnienie z nałogu pijaństwa i uzdrowienie duszy i ciała.
Danka 16.12.2021

 

Gorąco proszę o modlitwę w intencji chorej psychicznie mojej siostry Urszuli.
Barbara 16.12.2021

 

Błagam z całego serca o modlitwę o wyproszenie dla Marcina łaski uzdrowienia z choroby. On bardzo potrzebuje pomocy.
Małgorzata 16.12.2021

 

Jezu proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej babci i dziadka, a także o zdrowie dla ciężko chorego Sebastiana.
Sylwia 16.12.2021

 

Proszę o modlitwę w intencji dziękczynnej za otrzymane łaski oraz prosząc Chrystusa o dalszą opiekę i żywą niezachwiana wiarę, zawierzając siebie i bliskich Bożemu sercu, a szczególnie zakony, Kościół, rodzinę, i dusze w czyśćcu cierpiące.
Irena 16.12.2021

 

Bardzo proszę o modlitwę za moją córeczkę Alicję, która ma covid-19, żeby choroba nie spowodowała żadnych zmian w jej organizmie i żeby nie miała żadnych powikłań.
Ewa 16.12.2021