Miłość nie pozwala człowiekowi być obojętnym na potrzeby innych ludzi. Spieszymy im z pomocą i prosimy ich o wsparcie. Pierwszym sposobem okazywania tej miłości jest modlitwa pełna wiary, gdyż "wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy - Wierzę, zaradź memu niedowiarstwu!" (por. Mk 9,23-24).

Przy Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się! w Krakowie istnieje wspólnota adoracyjna. Osoby do niej należące podjęły się prosić Chrystusa w czasie adoracj

i w intencjach tu przedstawianych. W intencjach tych będzie również odprawiana Msza Święta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00. Każda intencja będzie zamieszczona na stronie przez conajmniej 2 tygodnie. Tu możesz przesłać swoją prośbę o modlitwę:

intencjemodlitwy@adoremus.pl


INTENCJE MODLITEWNE

Jezu proszę o dar nieba dla mojego chłopaka Tomka z okazji jego II rocznicy śmierci. Spraw bym odczuwała jego obecność przy mnie każdego dnia.
Sylwia 25.01.2021

 

Błagam Jezusa Miłosiernego i ukochaną Matkę naszą Maryję o uzdrowienie dla Marcina.
Małgorzata 25.01.2021

 

Dziękuję za objęcie modlitwą. Z moim zdrowiem jest już znacznie lepiej. Wszystko idzie ku dobremu i wierzę, że to dzięki Waszej pomocy! Dziękuję!
Martyna 25.01.2021

 

Proszę o modlitwę o powrót do Jezusa dla Kingi, Adama, Katarzyny, Mai, Anny oraz Piotra. O całkowite uzdrowienie dla Jacka i Eryka. Proszę o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Pawła i Dariusza z rodzinami oraz dla Wandy i Władysława. Proszę o światło i moc Ducha Świętego dla Pawła w realizacji nowego wyzwania - pracy.
Wanda 25.01.2021

 

Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji w rodzinach, o pokój serca dla Marii i Wandy; o powrót do Jezusa, do Kościoła dla Zdzisława, Elżbiety, Diego. Proszę o łaskę Chrztu Św. dla Sebastiana i Natalii, a także o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę zdrowia dla Lidii i Marii z rodzinami. Proszę o całkowite uzdrowienie dla Sylwii, Wiesława, Ludwiki, Moniki, Barbary, Liliany, Waldemara, Bogdana, Marka, Adama, Sebastiana, Diego, Tomasza.
Maria 25.01.2021

 

Proszę o modlitwę za moją mamę Brygidę i teścia Jerzego. O uzdrowienie z choroby Covid-19.
Jacek 25.01.2021

 

Proszę o modlitwę za mnie o większą sumienność w pracy, o skupienie, brak błędów. Proszę o pomoc w utrzymaniu pracy o którą w dzisiejszych czasach tak trudno.
Maria 23.01.2021

 

Prosimy o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy. Już sami nie dajemy rady i uginamy się pod ciężarem problemów.
B. 23.01.2021

 

Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem, o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą, trwali w wierności.
Krystyna 23.01.2021

 

Poproszę o wsparcie modlitewne w najważniejszych i tylko Bogu wiadomych intencjach dla mnie i moich najbliższych.
Paweł 23.01.2021

 

Jezu proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, proszę o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, moich zwierząt. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrócenie i powrót do Boga. Proszę o dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych.
Sylwia 23.01.2021

 

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej mamy z choroby raka i z wszelkich powikłań. Niech dobry Bóg da mamie wszelkie łaski. Proszę również o modlitwę o siłę, wiarę i nadzieję dla mnie i rodziny w tej ciężkiej sytuacji.
Elżbieta 23.01.2021

 

Proszę o modlitwę, która uwolni mnie spod sideł choroby, która pogarsza mój stan zdrowia.
Andrzej 15.01.2021

 

Proszę o nawrócenie męża do życia według Bożych przykazań, żeby nikogo nie krzywdził swoimi plotkami, żeby w domu był pokój i miłość.
Grażyna 15.01.2021

 

Proszę o modlitwę o łaskę wyjścia z długów.
Alicja 30.12.2020

 

Jezu proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Moniki, Mateusza, Elenki, Donaty, Martyny, Dawida. O uwolnienie ich z chorób.
Sylwia 30.12.2020

 

Proszę o modlitwę o znalezienie dla Ali wartościowego katolika, kandydata na męża, o zmianę postępowania Krzyśka do rodziny, o zdrowie, zgodę, Boże błogosławieństwo dla Ali, Joli, Krzyśka i Zuzi.
Alicja 30.12.2020

 

Proszę o modlitwę o uzdrowienie z urazu kręgosłupa i pokój wewnętrzny.
Martyna 30.12.2020

 

Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego męża dla Doroty oraz Anety.
Dorota 30.12.2020